| cosm1n_4946 a întrebat:

Sal am si eu o problema cand intru in call of duty modern warfare 2 multiplayer se blocheaza dar se aude melodia si se vad optiunile dc? Puteti sa-mi spuneti?!

2 răspunsuri:
| cosm1n_4946 explică:

Eu m-am jucat sp si am terminat campaign da m-am saturat de sp si acum vreau sa joc mp. da nu stiu ce arecrying

| Alex_4425 a răspuns:

Te-ai mai jucat jocul asta? Ce memorie iti necesita acest joc? Ce placa video necesita? Sau un bug de la pc, daca nu reinstaleaza-l, daca nu merge e de la PC.
P. S: Zimi memoria ta pe pm