| bygutzul a întrebat:

SAl! Am si eu o problema cu mess-ul... pot intra pe mess dar nu vad nimic in fereastra in care scriu cuiva. e alba toala nici faza cu F3 nu apare. Ce pot face sa remediez problema? dAu fundita big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

NU VAD SCRISUL PE MESSENGER
Se deschide in stanga jos la start run-ul in care se va scrie regedit apoi se da enter ,se va afisa o fereastra de editare a registrilor din windows ( foarte mare atentie aici ) vei parcurge intocmai acesti pasi ,se da click pe
HKEY_CURRENT_USER ,dupa care Software ,dupa care Microsoft ,dupa care Windows ,dupa care CurrentVersion ,dupa care Internet Settings ,dupa care se va sterge folderul Zones cu click dreapta pe el si delete
Se inchide regedit si fara sa dai restart la PC,sau sa instalezi/dezinstalezi ceva deschizi yahoo messenger si totul revine la normal...enjoy it.

3 răspunsuri:
| JustAdrian a răspuns:

Iti sugerez sa reinstalezi Yahoo! Messenger-ul.
Ca sa-l dezinstalezi du-te in Start -->Control Panel --> Add or remove programs --->Add or remove programs -->Yahoo! Messenger (

| OxVow a răspuns:

Gataa stiu.si eu am patit la fel.in primul rand tb sa ai window-ul cum trebuie.in al doilea rand e de la setari.cryingaiurea ca nu te pot ajuta cum si ce faci.dar stiu ca e de la setrai.cheama m pe cineva care le arelaughing

| bebelusha_3823 a răspuns:

Dezinstalea-za messu si cauta mess 11 sau 10winking