| Straw a întrebat:

Sal.am si eu o problema cu mouse-ul.cand misc repede de el merge foarte bine. dar daca misc mai incet mi se misca foarte greu.inainte mergea.si nu am umblat nu i-am facut nimic... AJUTOR! dau funda!

Răspuns Câştigător
| nodrugs a răspuns:

W0keN, incearca sa iti cureti mouse-ul pe partea de jos. Exista posibilitatea sa fie murdar! Daca nu merge, asigura-te ca mouse-ul este bagat in unitate si daca este fara fir, poate sa nu mai mearga din cauza bateriilor.
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Fundita?hee hee

2 răspunsuri:
| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Cumpara altulhappy Se strik la un moment dat.

| PeAfara a răspuns:

Poti umbla la sensibilitate...dar daca nu este din aceasta cauza este posibil sa fi decedat.