| Mihaimihai1234 a întrebat:

Sal baieti, am o intrebare de 20p, daca ei primul examen pentru atestatul CPI si la studiul de caz il pici, data viitoare ce dai, doar studiul de caz sau si primul examen teoretic la pc?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De fel se da examen la ce ai fost respins, nu are cum sa fie ca pe vremuri la B cand nu treci proba de condus apoi sa dai din nou examenul PC si proba de condus. Nu e asa greu la C e simplu, pentru nelamuriri ma poti intreba daca nu intelegi ceva, sant trecut prin proba incinsa la CPI

| Mihaimihai1234 explică (pentru mgtow):

Imi poti lasa insta-ul sau Facebook tau si vorbim mai multe?

| MarYus_LuPu_1999 a răspuns (pentru Mihaimihai1234):

Insta:eulupu

| MarYus_LuPu_1999 a răspuns:

Salut! Am picat si eu la scris la atestat cum a fost a doua oare? Au fost alte întrebări?

| Mihaimihai1234 explică (pentru MarYus_LuPu_1999):

Eu am reusit sa il i-au! invata de la studiul de caz ( scoala rutiera ) caci sunt aceleasi intrebari de acolo