| Mircik a întrebat:

Sal' cine poate sa ma ajute cu un program TP "Sa se compuna un program care va calcula minimul elementelor pozitive si produsele elementelor negative ce se contina intr-un tabel liniar de dimensiunea n cu elemente." imi trebuie urgent acest program...

5 răspunsuri:
| andreidraga a răspuns:

Iti scriu in pseudocod si mai muncesti si tu :
a) minimul elementelor pozitive
min

| Mircik explică (pentru andreidraga):

Mersi mult, da m-am descurcathappy sincer pe 7, da chiulisem la ora cind ne-a predat tema cu tablouri liniare big grin

| andreidraga a răspuns (pentru Mircik):

Tu mi-ai vazut tot mesajul? Ca eu acum vad ca TPU taie din ele ( eu vad 3 randuri, desi ti-am dat toata rezolvarea ). Am mai patit cu un cod Java sa isi ia TPU ce ii trebuie. E dubios! ( de diacritice nu mai vorbesc... )

| Mircik explică (pentru andreidraga):

Eu vad la fel ca tine, doar 2 rinduri si un cuvintsel big grin

| andreidraga a răspuns (pentru Mircik):

TPU e de vina. Eu am fost bine intentionat. happy ( ma gandesc ca e sensibil la chestii de genul "