| Alex_9218 a întrebat:

Sal.Cum pot scapa de niste urme lasate de lama? sunt cicatrici albe. dar fara sa utilizez vreo crema?

Răspuns Câştigător
| Stefii_6358 a răspuns:

Poi depinde unde sunt...dar cum esti baiat eu cred ca sunt p maini happy
Poi inkeraka sa te faci cu lamaie in fiecare seara sh dupa cu crema ...cam 30 de zile in fiecare seara! pielea aia tare se va duce de acolo sh o sa scapi de cicatrici.sh eu am avut problema asta.la mine a functionat happy.
Bafta :*

3 răspunsuri:
| ciresik80 a răspuns:

Incearca cu ceai de musetel comprese aplicate iar crema ia cicatrizin in 2 zile uiti ca ai avut vreo taietura.

| Alex_9218 explică:

Da.si a fost cea mai mare tampenie din viata mea

| eddward7 a răspuns:

Pai dc ma ai fost emo? ti ai teiat venele sau... altceva