| Houselaurie a întrebat:

Sal.de ce unele fete la scoala zic ca sunt scutite de zi? adica atunci le vine ciclul? menstruatia? si daca da, de ce nu pot sa faca sportul?

4 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Cred ca tu esti baiat daca ai pus intrebarea aceasta.
da, cand sunt scutite de zi le vine menstruatia.
fetele nu pot face sport cand sunt pe stop decoarece nu se simt bine, sunt intr-o stare de dinsconfort
bye love struck

| Alecssa a răspuns:

Daca esti baiat, nu pot sa.ti spun tongue
E o problema si gata.

| Fluture a răspuns:

Buna.
In primul rand poate fiindca le doare burta, spatele, capul etc, cum se intampla in general fetelor cand sunt la ciclu.
Sau le vine mai mult thinking
Cam atat.
Papa!

| emchristina a răspuns:

Da sunt la ciclu si nu pot sa faca sport pentru ca se simt rau. sau exista riscul de a se pata. nu cred ca ti-ai dori sa vezi asa cevatonguehappy