| andrada a întrebat:

Sal!
Imi place de un baiat (stie) si mereu cand trec pe langa el se uita la mine dar nici nu zambeste nici nimic, pur si simplu asa... atent. Nu vorbeste cu mine dar nu stiu dc se tot uita la mine (si se uita mereu cand ma vede nu e sa zici ca doar odata sau asa).
Ce credeti ca inseamna? ca din moment ce nu vine sa vb cu mine nu cred ca ma place
Funda+vot [promit;*]

Răspuns Câştigător
| Maria002 a răspuns:

Hey! Acum am sa iti spun ce i s-a intamplat unei prietene ...adica la noi in scoala este un baiat deci toate fetele is nebune dupa el.Multe iau zis ca tine si el le crede disperate si il dezgusta asta am obs cand prietena mea la inv la disco(cu scoala) si i-a zis nu cai disperata si de atunci o uraste si le uraste pe toate disperatele intelegi? Deci mie nu mia plk niciodata de el si nu aveam ce sa-i spun si nici nuss vai doamne ce prietena mie indiferen si cand trece pe langa mine zambeste ca bou la poarta noua si imi vine sai trag 2 deci ai pricipit ca daca nu-i spuneai ca iti place poate aveai sanse da asa na...Deci nu te place

1 răspuns:
| Tacii a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie,lui ii este rusine sa-si spuna sentimentele,esste tipul omului inchis, care nu da semn nici ca este trist nici bucuros, isi tine sentimentele in el.du-te la el...si vorbeste-i si vezi ce simte sau vorbesti cu el pe mess si spune-i tot ce simti si crezi