| mariansergiu93 a întrebat:

Sal,ma poate lamuri si pe mine cineva cu ceva? Cam asa sta treaba...vecinii mei ma tot streseaza zilnic k ascult muzica si k ei nu pot sa doarma ca ei cheama politia si chestii din astea, doar k eu nici nu ascult la maxim si respect si programu de liniste care ii intre orele 13-14, si 10-8.Si nu stiu ce naiba sa fac.Ii voie nu-i voie sa ascult tare in afara orelor? Politia imi poate da amenda? Dreq is in ceata, tin sa spun k a mai chemat una si la mine si la vecinumeo politia si nu am patit nimic am2, adica amenzi chesti, socoteli.Numa mi-e ca sa nu se mai repete, si dk pot primii amenda k ascult in afara orelor de liniste.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Atat timp cat traiesti intr un bloc normal ar fi sa iti respecti vecinii, vrei sa iti sune muzica in timpane cumpara ti casti nu ii obliga si pe altii sa asculte manelele tale.

Răspuns utilizator avertizat
| fadnox a răspuns:

Depinde și de muzică...
manelele vecinilor dau singurul lor semn de existență, nu s-a chemat poliția pănă acum deși, personal, aș face-o numaidecât

| mariansergiu93 explică (pentru fadnox):

Poi no eu nu asc manele deloc ci doar hip hop, rap si dub step.big grinEventual o sa bag niste populara poate aia o sa le placa laughing)

| fadnox a răspuns (pentru mariansergiu93):

și aia poate deranja