| king5151 a întrebat:

Salut, pot slabi daca sunt in deficit caloric si beau multa apa? Mai fac vreo 60 de flotari pe zi, cam in cate zile pot slabi 5kg? Mersi

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Nu iti pot spune nici macar pe aproape, nu am niste date dupa care sa lucrez, nici macar nu cunosc cat ai deficitul caloric.

| aXy99 a răspuns:

Vei slabi 5 kg după 'șpe zile în care vei cumula un deficit caloric de 38500 kcal.

| mariaapopei2002r a răspuns:

Cel mai sanatos este sa slabesti unde va la un kg pe saptamana, cu decicit caloric si antrenamente de hiit sau cardio. Asfel eviti sa te ingrasi imediat dupa ce slabesti