| anonim_4396 a întrebat:

Sal salhappy! Am nevoie de ajutor cu un lucru... Am 15 ani si in vara vreau sa-mi fac abonament pentru 3 luni ( adica toata vacanta) la o sala de forta din Bucuresti! Dar nu situ nici una. As vrea ca sala sa nu fie foarte departe si sa fac maxim 1 ora pe drum( stau langa Cora Pantelimon ). Ma intereseaza un pret acceptabil, aparate bune, si un antrenor care sa-mi faca un program.In primul rand vreau sa slabesc, desi am 55 kg nu am abdomenul plat, si apoi daca este posibil, sa fac si ceva muschi ( cat e posibil in alea 3 luni ).

Va rog frumos daca puteti sa-mi dati si un link nu doar sa spuneti numele salii respective. Daca stiti vreo sala lasati comment, daca nu stiti nu comentati aiurea.

Multumesc anticipatwinking

Răspuns Câştigător
| riela a răspuns:

Complexul MIRAMAR, are sala de fitness, se afla peundeva pe strada SOCULUI, sau statia de tramvai, DELFINULUI

2 răspunsuri:
| multimoak a răspuns:

Nu cunosc Bucurestiul, dar uite pe acest site gasesti o lista cu sali sper sa te ajute http://www.funromtour.ro/......turism.htm