| rDeea a întrebat:

Sal'tare TPU! 3 Fete vor dormi noaptea asta la mine... Ce-am putea face să nu ne plictisim?

Răspuns Câştigător
| Cloudless a răspuns:

Iti dau un sfat simplu, dar foarte folositor, dupa ajung, strange telefoanele si punele intr-o cutie la care nu pot ajunge. Asa isi pierd instinctu de a se refugia in lumea lor. Oamenii sunt in general sociabili, dar tehnologia face exact opusu. Dupa aceea e usor sa ganditi impreuna. Succes happy

8 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Excremente.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cautati un film sau 2. Puteti urmari cateva episoade din serialul vostru preferat. Intrati pe Omegle, desi nu recomand asta decat celor 15+ sau jucati carti, remi, adevar sau provocare. Imbracati-va ciudat si faceti poze haioase. Folositi-va imaginatia! Distractie placuta happy

| happy31animation a răspuns:

Cautai un film sau jucati de interior sau vb despre baieti

| EverybodyDies a răspuns:

Scrabble,carti,uitati-va la un film..Sau este un joc dragut, in care o persoana e legata la ochi si alta ii da o anumita mancare in gura (pot fi si combinate tipurile de mancare), iar cea care nu vede trebuie sa ghiceasca. happy

| CeCe88 a răspuns:

Petrecere in pijamale. bataie cu perne. farse la telefon. jucati jocuri