| anonim_4396 a întrebat:

am 14 ani si in urma cu cateva ore am auzit ca daca te prinde politia la volan si nu ai 18 ani si nici permis nu vei mai putea sa iti iei permisul niciodata...broken heart. ( eu stiu sa conduc masina de la 10 ani si nu m-a prins nimeni). ce s-ar intampla daca m-ar prinde politia? (FUNDA+VOT)

Răspuns Câştigător
| elena_3930 a răspuns:

Eu spun sa o lasi moale cu sofatul la 14 ani, smechere. Daca te prinde politia in cel mai bun caz parintii tai ar plati o amenda imensa si tu ai primi o chelfaneala gratuita pe care o vei tine minte, iar in cel mai rau caz. Pai depinde ce accident faci. laughing Si da, ai putea sa nu iti mai iei carnetul niciodata. Bafta!

1 răspuns:
| b06dan1x7 a răspuns:

Pai eu am noroc pentru ca stau la tara si nu conduc decat de la magazin pana acasa...(2 km) rolling on the floor