| anonim_4396 a întrebat:

Am aplicatia camwow pe iphone si a fost o problema cu el, nu l-am mai folosit un timp si am uitat cum se descarca pozele pe pc.Cand intru in folder pe pc apar doar pozele facute cu camera lui originala.Pe itunes la fel.Cum fac sa le descarc?

2 răspunsuri:
| selfie a răspuns:

Acum m-am uitat. Fa poza, apasa in stanga jos unde apare poza si in dreapta apasa pe Share si alege Save to Photo Album.

| anonim_4396 explică (pentru selfie):

Am dat, zice ca e salvata si nimic...I-am dat share pe twitter si am intrat pe pc si le-am luat...