| andytuu a întrebat:

Sal TPU.Am de facut atestatul si site ul la informatica insa nu stiu ce tema as putea alege si despre care sa gas usor poze si informatii. voi ce mi ai recomanda? care da un raspuns ce ma convinge primeste fundawinking

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Sa inteleg ca tu ai ajuns clasa a XII-a si scrii in halul asta?
Mdah, clar trebuie' sa fug din tara cit mai repede...

On-topic: ce ar trebui sa inteleg eu din intrebarea ta? Ce atestat, ce site, ce limbaj, ce teme sint disponibile? Nu iti pot recomanda decit sa clarifici intrebarea, ca in stilul asta, o sa astepti mult si bine un raspuns...