| anonim_4396 a întrebat:

Sal tpu.Am facut-o lata.Am un iphone si am dat sa actualizez ios 6.1.3 si bine inteles s-a stins si imi cerea sa intru in itunes si itunes zice ca trebuie restauratcryingcat costa restaurarea? Daca nu ma avertiza cineva inainte mai ziceam...Va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| AlecsPAD a răspuns:

Uite cum sta treaba
Trebuie sa faci DFU
Ce este DFU?
Uite aici:
Pasul 1: stingi telefonul
Pasul 2: Astepti 5sec dupa care tii apasat pe home+power timp de 10sec dupa care iei mana dupa power si mai tii apasat in continuare pe home pana apare pe ecran o imagine in care zice sa conectezi iPhone-ul la iTunes si apoi face restore and update singur fara sa faci tu nimic