| tripz a întrebat:

TPU. Am sa va intreb ceva. Ce frizura mi s-ar potrivi? toti spun ca imi trebuie o frizura la 14 ani ce mailaughing in fn cum as putea sa`mi fac si eu o frizura sau ce stil de frizura mi s-ar potrivi? am o poza cu mine la avatar ce credeti? ce mi s-ar potrivi?happy fundabig grin

Răspuns Câştigător
| zմzմツ a răspuns:

Ti s-ar potrivi o tunsoare scurta cu tepi deoarece nu ai trasaturi urate pe care sa fii nevoit sa le ascunzi cu o freza cu parul mai ung pe fata... fundita?happy

4 răspunsuri:
| zմzմツ a răspuns:

Tu nu te uiti ma unkownboy cum aratiwinking? am doar doua cuvinte pentru tinepuppy dog eyes...:SUGE-Owinking

| unknownboy a răspuns:

@ooolovehooo eu am parul mare si nu am defecte sa le ascund. daca asta e parerea ta esti praf!

| heyromania a răspuns:

La 14 ani ti se potrivaste cel mai bine cret.

| tripz explică:

Deci cum ma tund scurt sau lung?laughing