| Ady21 a întrebat:

Sal TPU,

Am si eu o intrebare legata de telefoane!big grin deci, vreau sa imi bag parola la cardul de la telefon ca atunci cand intru pe card sa imi ceara parola! stiu ca pot pune parola la card, am pus, dar nu imi cere parola cand intru pe el, dar daca il bag in pc (cardu) sau in alte telefoane nu il citeste! Cum fac sa imi ceara parola cand intru pe card? funditaaa

1 răspuns:
| furios4you a răspuns:

Doar la unele telefoane merge parolarea cardului, a mesajelor, a apelurilor, gen Samsung