| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU am si eu o intrebare :s daca un prieten ma enerveaza la culme cateodata in clipa aia imi vine sa il omor ce ziceti sa ii dau una sau sa il las in pacestraight face? a si ca tot veni vorba ii bat pe toti din clasa deci nu prea are pe cine sa cheme, ce ziceti? si raspunsuri de genu... I dai una sau nu. Nu vreau raspunsuri lungi... Ms funda; x

Răspuns Câştigător
| diana121 a răspuns:

Hehe,semeni cu minewinking. No, cel mai bine e sa vorbesti frumos cu el, ii zici : "Scuza'ma dar lasa'ma in pace, enerveaza pe altcineva" ori daca nu tipi la el : " TAAACCCIIIII!" happy Sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| BambiSd a răspuns:

Daca tot ii bati pe toti din clasa, eu zic sa il bati si pe el! Ce rost mai are clasa daca nu e batuta toata nu? happy

| sebyz0r a răspuns:

Mersi mult pentru toate raspunsurile si apropo ChildFantasy as fi vrut sa iti dau tie funda dar nu se rezolva totul cu bataiastraight face in fine mersi...