| Anonim1842 a întrebat:

Sal TPU am si eu o problema mai intima. Ata penisului este prea mica si nu pot sa decalotez mai mult capul. Pot sa-l decalotez ca sa se vada dar putin mai jos nu pot ca ma doare si e ata stans pe cap.Pot spune ca am avut fimoza si mi-a mai trecut dar inca am ata penisului prea mica ca sa se decaloteze(pot sa o decalotez pana se vede capul).
Si mai am o problema pe penis am ca un fel de bubite mici sau nu stiu cum sa spun am chiar si pe capul penisului niste puncte albe.Stiu ca ele se fac din cauza igienei eu aveam o fimoza mai severa cand eram mai mic si nu puteam sa decalotez si de aceea nu am reusit sa ma spal.Acum ca am reusit cum fac sa scap si de acele puncte albe(cam asa arata ca un fel de bubite mici albe) pe cap.

2 răspunsuri:
| NRazvan a răspuns:

De ce nu vorbesti tu cu tatal tau sa mergeti la doctor si sa scapi de aceasta problema, sa dea nenea cu bistutiu peste ata ta si sa te scape de aceasta problema pe care o ai. Din ce descrii tu aici inclusiv la primul act sexual o sa-ti fie greu, s-ar putea sa te doara mai rau pe tine decat pe ea(in ideea ca si ea e virgina).

| David_Vaduva_1998 a răspuns:

Am avut si eu problema asta nu o mai am incearca sa te speli mai des in zona aia fara multa spuma ca dauneaza acea ata se rupe la primul contact sexual na-i cum sa o rupi fara aceasta metoda daca fortezi ata aia si se rupe fara contact sexual poti avea scurgeri de sange si probleme Sper Ca Te-am ajutat