| tauretee a întrebat:

Sal TPU aseara mergea totul perfect cand m-am trezit am vrut sa intru pe contul de metin nume si parola gresita de inca 4 ori intru pe mess nume sau parola gresita dau la mes am uitat parola intru pe mesu care trebuie sa primesc confirmarea sa schimb parola nume sau parola gresita si asa pe toate conturile de metin si yahoo si pe cel de pe TPU mi-a dat email gresit mi-am facut alte conturi nu stiu dc ce are pcu? sau e vreun hacker deala? sunt disperat am avut si conturile bancarestraight face si facturile pe email

1 răspuns:
| Zahhak a răspuns:

Cred ca ai un hacker in pc sau virusi cel mai indicat ar fi sa re instalezi windosu
daca te-am ajutat cpl