| Blackheartt a întrebat:

Sal TPU.care ati comandat de pe www.emag.ro? cata incredere pot avea in livralire lor? vreau sa comand un telefon dar nu stiu ce incredere sa am :(

Răspuns Câştigător
| cookie93 a răspuns:

Eu am comandat.un telefon chiar.serviciile sunt bune.cand am comandat eu acum 5 luni, livrarea era gratuita.acum mi s epare ca platesti.dau garantie la el, il poti trimite si iti dau altul nou la schimbwinking. sunt de treaba tipii.raspund repede la mailuri daca ai probleme.nu ai stres