| AndreeaD2 a întrebat:

Sal TPU care sunt cele mai bune pastile de slabit din farmacii?

3 răspunsuri:
| Memecy a răspuns:

9988 are dreptate la maxim uite
daca vrei sa slabesti cum poti face
pas1 : trebuie sa fii sanatoasa tun
pas2: nu mananci nimic dupa ora 6 seara doar apa
pas3: in timpul zilei alimentatia este foarte diversificata prod din carne lapte, dar in special multe lichide 3 l de lichid pe zi fructe si legume
daca ai sub 18 ani asta functioneaza garantat, si apropo daca ai lipsa de calciu sau orice altceva nu fa prostii happy si mie mi-a zis o prietena care a aplicat metoda asta si a dat rezultate am incercat-o si eu si intr-o vara am slabit conisderabil
si trebuie sa te gandesti ca vei slabi si asa va fi sa fii optimista happy bafta

| 9988 a răspuns:

Daca vrei sa slabesti eu vreau sa-ti zic sa nu slabesti cumva prin medicamente deoarece in timp pot cauza boli sau chiar cancer

| AndreeaD2 explică:

Nu cred pentru ca nu vreau sa slabesc cine stie cat doar vreo 5-6 kg.