| Pro4K a întrebat:

cat e salariul de politist subofiter in total cu norma de hrana etc? Daca poate sa imi spuna cineva care cunoaste nu de pe net, mersi.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Salariul de functie este peste 1.900 de lei, iar venitul net ajunge in jur de 2.500 - 2.600 lei, fara a adauga eventualele sporuri care ar putea proveni din munca in zilele libere sau de sarbatori.

la care se adauga norma de hrana de 990 lei si norma de echipament de 250 de lei si alte sporuri, dupa caz

happy - te faci polițist?

| Pro4K explică (pentru sierra1):

Da ma gandesc la o cariera in politie

| sierra1 a răspuns (pentru Pro4K):

Wow, ce-o să te faci cu atâta bănet?