| dragutza_1869 a întrebat:

ce metode de copiat folositi\stiti?

Răspuns Câştigător
| ReeaAndreea a răspuns:

Eu stiu mai multe dar cea mai eficienta e sa iti pui p scaun foia/caietul si t asezi p ea. apoi cand vine profu/a apropii picioarele laughing serios ca merge. asa iau eu 10 big grinlaughing

16 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Fituici:d

| pwp a răspuns:

Eu imi pun fituicile in UGG-uri happy

| CristineDelaruss a răspuns:

Sub banca, pe banca, hartie, casti, telefon.
Funda?:d

| Ionut a răspuns:

Invatatul - este cea mai buna tactica de copiat.
Urmeaza urmatorii pasi :
1.deschide cartea si caietul
2.copie tot ce-i acolo in capul tau
3.iei 10 la examene/teze/teste

| DracusorImpielitat a răspuns:

Cea mai tare metoda e sa pui o foaie sub cea de test aparent goala, dar pe care sa fii scris cu un pix fara pasta care sa lase urma. Asa se vede si nici nu se prind profii. Si daca te iau la intrebari le spui ca e ciorna si ca e alba. Atentie insa, daca o faci pe o foaie de caiet, adica 4 pg, ar fi bine sa scrii pe o pg si pe cea de pe verso sa o lasi goala, asa nu se incurca cuvintele si intelegi mai usor happy

| Georgiana2905 a răspuns:

Vacanta a trecut si tu tot nu ai pus mana pe carte. De ce sa te invatam metode de copiat? Arata-ne /-le ca esti fata desteapta. Vei transpira toata in incercarea de a arunca un ochi ope sub banca. Un profesor nu e tampit. Vei putea copia doardaca el se face ca nu vede. La mine la ora nu va copia nimeni! Ma copii dar oare de ce va e asa greu sa invatati? e mai usor sa copiati? sa va riscati pentru a va alege cu un 2? Succes totusi! Cn stie ce lucrare de nota 10 vei face

| AlexBitza a răspuns:

Cea mai buna metoda e sa inveti si sa copiezi din propria ta minte. O sa spui ca sunt un mosneag care are idei din alea tembele dar nu, am 16 ani si stiu ce zic.Inainte eram la fel ca tine sa copiez sa imi sopteasca cineva, dar acum mi-am dat seama ca e o mare tampenie.Pai daca la scoala te duci sa copezi atunic de ce te mai duci? De acolo trebuie sa inveti ceva, pentru ca in viata nu o sa poti copia mereu, si daca vei incerca asta vei avea o viata anosta.
Stiu ca or sa fie multe dislike-uri(sau bifari la stupid ) pentru ca suntem romani nu? de ce sa nu aratam asta?`

| Melissssa a răspuns:

Buna!
poti in foaia de test sa iti pui o copiuta

| cccristi a răspuns:

Pai eu imi scriu rasp pe spatele foi de test cu creionul, si sterg dupa aceea, sau daca este foaie dubla, rup foaie

| miha88sim a răspuns:

Buna, cea mai buna metoda de copiat este sa scrii pe banca cu creionu' si pui foaia peste sau scrii undeva pe banca sa poti vedea eu am folosit metoda asta de nenumarate ori si nu m-a prins niciodatawinking doar sa nu te uiti insistent pe banca ca apoi isi da seama profesorul/examinatorul ca este ceva este neinregula si atunci te prinde big grin

| pbkbtttllll a răspuns:

Ciau
Telefonul e cea mai eficienta metodawinking

| pbkbtttllll a răspuns:

Sau colier si casca

| ChishyyAlle a răspuns:

Metoda mea este foarte simpla:ti apasat si traci o linie peste cuvantul pe care vrei sa-l copiezi, dupa aia dai click dreapta si dai pe "Copy" si dupa aceia dai din nou click dreapta si dai pe "Paste"si cuvantul iti va iesi copiat.

| Yulii a răspuns:

Simplu te uiti la colegul de banca sau iti faci copiute!

| Kayledo a răspuns:

La calculator sau la scoala?

| verdeedaa1 a răspuns:

# 1)Scrierea pe palma
# 2) Copiute. si le tii sub foaia. pagina. caietul de test
# 3) Castile. adica vorbesti la telefon
# 4) Si castile speciale care nu se vad in ureche! xD