| Spitz10 a întrebat:

Sal tpu.De cine va place mai mult. Eminem, 2pac,Snoop Dogg, Dr.Dre. Vreau sa fac un fel de top pentru utilizatori TPU.

22 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Eminem clar imi place cel mai mult. Dar probabil cei mai multi vor alege Snoop Dog

| Spitz10 explică (pentru AnonimaOk):

E parerea ta.Am cerut ca toata lumea sa spuna ce gandeste.Mersi de raspunshappy.

| AnonimaOk a răspuns (pentru Spitz10):

Corect happy npc

| MioaraParalescu a răspuns:

1.2PAC
2.Eminem
3.Dr. Dre.
4.Snoop Dogg

| denylov3 a răspuns:

Eminem happy

| Cuvântul1 a răspuns:

Eminem (Marshall Mathers)

| Anamariaandrei a răspuns:

Eminem si mie:X

| M25M a răspuns:

Tupac
Eminem
Dr Dre
Snoop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2Pac.

| beastboy84 a răspuns:

EMINEMMMMMMMMMMMMm si imi mai place cum canta Slim Shady, si Marshall Mathers big grinbig grinbig grintongue

| beastboy84 a răspuns:

Si nimeni altu'

| XBrunetteX a răspuns:

Eminem si Dr.Dre.
Dar mai mult Eminem happy

| mihaela25mihaela25eminem a răspuns:

Eminem:X:X:X

| Molecula a răspuns:

1.eminem 2.2pac 3. dre 4.dogg

| Adeniy a răspuns:

Eminem

| Tirri28 a răspuns:

Normal, sunt foarte mare fan Eminem de la 11 ani cand nu prea intelegeam eu ce spunea el sincer, dar acum am ajuns sa inteleg chiar mai mult decat vrea sa spuna. Normal ca cei mai multi il placem pentru ca este un alb care este zeu in jocul negrilor, rappul. Totusi cu toata admiratia pentru idolul meu Eminem, mai am altul mai presus si este un om de culoare : Tupac Shakur. Cel care a revolutionat hip hopul, ne-a arat noua oamenilor problemele societatii, adevaruri care nu credeam ca vor iesi la iveala, de aceea a fost si asasinat de Guvernul Statelor Unite ale Americii. A impus miscarea hip hop, nu se dadea doar mare cum fac "rapperi" de azi. Tupac si-a facut un nume singur, fara ajutor si melodiile lui au cuprind milioane de suflete. Ne prezenta realitatea ca o oglinda care se reflecta prin el - noua. Deci topul meu este urmatorul :
1. Tupac Amaru Shakur
2.Marshall Mathers ( Eminem)
3.Snoop Dogg
4.Dr.Dre
si pe 5 Cedry2k na laughing, ar merita deplin omu' big grin

| C0L0R a răspuns:

Snoopy xD

| AndreyKira a răspuns:

Eminem, Dr.Dre, Snoop Dogg, 2pac(nu prea am ascultat de asta il pun ultimul)

| GentleBorn a răspuns:

Salut! Dupa parerea mea 2PAC e cel mai bun (http://www.youtube.com/watch?v=BQ_KkaL04fY) Deci:
1. 2PAC
2. Snoop Dogg
3. Dr Dre
4. Eminem
5. The NOTORIOUS BIG
Asta e parerea mea! Sper sa apreciezi raspunsul meu...;)

| Adrian_Iulian_1997 a răspuns:

Eminem e un geniu al muzicii si nu numai ai celei pe care o practica de obicei fiind capabil sa cante aproape orice gen de muzica.

| Popescu_Alex_1983_wWWH a răspuns:

Tupac 4ever...
1Tupac
2Dr. Dre
3Eminen
4Snoop Dogg
Eminem? Daca nu era sa fi fost Dr. Dre, era si acum la spalat vase in restaurant...
Totusi sunt un mare mare fan Eminem...
AAA... uitasem No Tupac No Rap...
pentru cei care asculta si inteleg Rap-ul...nu au cum sa nu fi auzit Tupac si in plus sa mai si spuna ca Eminem e cel mai bun...