| Anonimu739 a întrebat:

Sal TPU decate ori incerc sa ma rad la P*&a ma ustura si apar niste bubite vreo 3 zile ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| alecs13alecss a răspuns:

Păi poți încerca să folosești un aparat electric de ras dar daca folosești lama poti sa iti cumperi o crema pentru iritatii pe care o aplici dupa ce te razi si te speli cu sapun.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Foloseste masina de tuns parul din cap si scapi de iritatie, dupa o ascunzi sa nu se tunda cineva in cap cu ea

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru mgtow):

In cap nu, dar pe cap poate? Ce are daca se tunde pe cap? Doar sa nu aiba ceva infectii in partea intima.

| mgtow a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Se curata dar e pentru igiena

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru mgtow):

Stii ce zicea cineva tot pe aici si tin sa-i dau dreptate. Ca atunci cand merge la un WC-u public se spala pe maini inainte de a urina, deoarece el face dus in fiecare dimineata si este cu zona intima curata, pe cand mainile le pun pe diferite obiecte neeigienice.
Partea intima a unui om trebuie sa fie a fel de curata ca celelalte parti ale corpului, iar dupa folosirea masinii de tuns aceasta se dezinfecteaza. Si partea intima face parte din corp. Cine considera ca partea intima nu este igienica, poate pretinde sa i se faca oral?

| darrio2007 a răspuns:

Nu te mai rade. E clar ca nu iti faci bine la P*&a.