| MonsterManiacs a întrebat:

Sal TPU deci acum sunt a 9-a si un coleg imi tot zice ca n-am caracter si sa-mi fac unul. La ce se refera mai exact?
PS:sigur nu se refera la caracter de metin2 sau mai stiu eu ce

4 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

laughing nu prea ai cum sa,, iti faci un caracter,,
caracterul se conturaza in timp si se refera la personalitatea ta insa colegul respectiv nu realizeaza ca noi toti avem personalitati complet diferite insa daca tu nu esti asemenea lui asta nu inseamna ca nu ai caracter
ignora-llaughing

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Se refera la felul tau de a fi. poate nu-i esti pe plac.Revin-o daca ai nelamuriri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i colegului tău că n-o să ai niciodată aşa ceva.

| TheKKosmyyn a răspuns:

Trebuie sa ai aceeasi atidudine mereu, cand trebuie una buna cand nu una proasta si trebuie sa fii serios, sa nu bagi in sema nimicurile si sa nu fi ca toti ceilalti daca nu te avantajeaza.big grinSucces.