| IliuTZA_5884 a întrebat:

Imi puteti spune niste telefoane touchscreen pana in 600 lei noi?

Răspuns Câştigător
| AneZniP a răspuns:

Lg GT400, LG GT350

2 răspunsuri:
| solumaam a răspuns:

Net-ul este plin de asa ceva ...chiar este asa de greu de cautat?
Si nu mai spun ca pe site-uri gasesti toate datele despre fiecare model in parte si le compari si te hotarasti foarte usor!
Aici fiecare te va sfatui sa il iei pe cal pe care il are fiecare si atat.

| Adytza98luck a răspuns:

Samsung F480, LG Optimus L3, Samsung galaxy mini, LG kp500, Samsung Star 3, Samsung Star 3 Duos