| MRS005 a întrebat:

Sal TPU s-a blocat contul de youtube scrie asa:

Accesul dvs. la acest produs Google a fost suspendat din cauza perceperii unei încălcări fie a Condiţiilor de utilizare a serviciilor Google, fie a Condiţiilor de utilizare a serviciilor caracteristice produsului. Pentru instrucţiuni precise legate de produs, vizitaţi pagina de pornire a fiecărui produs Google de care sunteţi interesat, unde puteţi găsi un link spre Condiţiile de furnizare a serviciilor.

Dacă sunteţi de părere că dezactivarea contului a fost făcută din greşeală, contactaţi-ne pentru ca noi să vă putem ajuta.

Google îşi rezervă dreptul de a:

1 răspuns:
| NoChanceForUs a răspuns:

Așa, și ce vrei până la urmă?