| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi un magazin in Bucuresti cu produse gen seminte de chia,de canepa,unt de migdale, de nuca de cocos, afine etc. in cantitati mai mici.Am vazut ca unele sunt destul de scumpe,iar de exemplu la untul de nuca de cocos, mie imi trebuie foarte putin, gen 5 linguri...Asa ca de ce sa cumpar ditamai borcanul cand pot lua si eu mai putin happy Funda

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

In Piata Sudului exista un astfel de mic magazin.

| anonim_4396 explică (pentru neutrino):

Perfect,e aproape de mine, imi dai mai exact detaliile in privat?

| neutrino a răspuns (pentru anonim_4396):

Din pacate nu stiu alte amanunte, decat ca exista chiar langa Big.

3 răspunsuri:
| Bogdan57 a răspuns:

Seminte de chia, quinoa, canepa si multe altele poti gasi online pe http://super-foods.ro/. Sunt foarte prompti si au preturi bune.