| anonim_4396 a întrebat:

Sal TPU! Va rog dati-mi si mie niste activitati sau jocuri online sau 3d ca halo/halo2/star wars the force unleahed2.Ma plictisesc de mor si tocmai cand a venit vacanta de vara m-am lasat de metin...Trec zilele astea asa de repede si nu vrea ca asa sa se duca vacanta mea de vara. Spuneti-mi niste activitati cv, mi-am luat un sac de box,bun bat la el,ma descarc, fac muschi dar ma plictisesc.Macar spuneti-mi cum pot downloada ea sport mma pentru pc.Deci nu cred ca stiti cat de plictisit sunt, nu vreau sa treaca vara cum au trecut si zilele astea.Va rog ajutati-ma astept cat mai multe raspunsuri, funda mare

1 răspuns:
| AndreiAndreiAndrei1 a răspuns:

Pai poti sa incerci un joc pe net level up e 3D sau 4story cam ca metin dar cresti cam greu. Poti sa icerci un joc cam plictisitor asa si asa pirate storm cu vapoare, jocuri mai plictisitoare: grepolis, godgme empire si parca ykrama.Mai e si skyrama cu avioane Zooumba, ferma vesela.Si cam atat daca nu iti plac incearca pe bigpoit.com sunt multe jocuri atat big grin