| NykuMjFan a întrebat:

Sal tuturor
Vreau sa stiu, daca are cineva dintre voi camera Benq C1430.
Am vazut-o pe internet si mie se pare foarte ok.
As vreau sa stiu ce ziceti despre ea.
Asa, am gasit si eu detalii tehnice pe net, dar vreau sa aud niste pareri de la detinatori, mai ales legate de functii, filmare, fotografiere, ajustare mod sau ceva de genu...
Vreau sa stiu daca are shutter speed si cum este cu acumulatorul (bateriile AA care se incarca) si cam cat costa.
Multumesc!
Funda!

1 răspuns:
| Nikoawwrr a răspuns:

Buna,
Eu nu ti-as recomanda, Benq nu este o firma de calitate, cu bani pe care ii dai pe acest aparat poti gasi unu la Sony cu acelasi pret, iar daca mai pui putin poti sa iti iei unul Nikon sau Canon, care au o calitate mult mai buna. kiss