| nameuser a întrebat:

Sal, voi ce faceti ca sa nu va plictisiti(sau cind va plictisiti?)

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pai, ori ies cu prietenii,ori stau pe facebook,caut melodii noi,ma joc, mai intru pe TPU,postez pe blogul meu, ma uit pe alte blog-uri,caut poze cu catei, ma rog de parinti sa imi ia un caine, ma uit la filme, dau cerere de prietenie baietilor frumosi de pe facebook, dar in general cand ma plictisesc ies cu prietenii.

| kidulinha a răspuns:

Intru pe TPU, mai raspund la intrebari, mai citesc raspunsuri.
Citesc multe blogguri, mai ales de frumusete.
Conversez pe mess.
Imi sun cea mai buna prietena si radem pana adormimlaughing
Ascult muzica, dansez.
Ma joc jocuri d'alea de pe playfirst, ca expira dupa o ora. Si mai trece o ora...laughing
Depinde de ce-mi trece prin cap.

| deutza_3778 a răspuns:

Suna o prietena, joacate pe calc sau scrie ceva(in afara de teme ) laughing.

| IulyaN_2743 a răspuns:

Ma dau cu curu de pamant pana gauresc asfaltulaughing)

| spootnik a răspuns:

Si eu am aceeasi problema sad ...si nu gasesc raspuns