| olymessi a întrebat:

Vreau niste jocuri online... ceva. m-am jucat triburile.metin.si altete daca stiti ceva ca triburile mai nou,... mai special sau si de downloadat ziceti! FUNDA

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Daca vrei sa descarci jocuri care sa nu se intrerupa dupa fiecare 5 secunde sau sa nu dureze numai o ora intra pe acest site:

http://www.myplaycity.com/

In stanga este o lista, din care poti alege ce jocuri ti-ar placea.
Sper ca te-am ajutat.

| Cherry a răspuns:

Pai joaca hattrik si goalunited, mai ales daca esti baiat.Sunt niste jocuri online, poti fi manager de fotbal, etc.Altete: CS,BattleKing,Glatiatus,si altele mai usoare:Fermarama,Pandadada, Zoo Mumba, Burn Buddy

| eubest a răspuns:

Http://seox.zapto.org e triburile :))