| MaryMary_5164 a întrebat:

Sall! Acum ceva timp am postat pe fb o poza cu pr mea. Ei nu i`a pl poza si ea mi-a zis sa o sterg dar eu nu am vr pentru ca era o poza de gr si ea m`ia denuntat poza sau cel putin asa mi-a zis! Am pbs ca nu o mai am la pr...Cum pot sa o add din nou?*Si ea vrea sa o add la pr!
Dau funda la cel care imi zice cum o pot add iar

Răspuns Câştigător
| MiiMii a răspuns:

Pai. sus in dreapta scrie `Contul meu` dai click pe setarile de confidentialitate si apoi jos in mijloc scrie `Liste de blocare` o cauti acolo si dai click pe `deblocare`. Succes :d