| OareMeritaSaTraiesti a întrebat:

Sall all...
Am o problema la telefonul meu (LG T385b) nu pot asculta muzica pe el adica imi porneste melodia dar o pot asculta doar 5-10 sec (cred oricum foarte putin) si dupa acea se schimba melodia (si tot asa 5-10 sec ) si dupa iar se schimba si tot asa.
Si nici timpul nu merge la melodie (0, 00-0, 01...) adica cat timp am ascultat melodia nu stiu ce are i-am dat si format la telefon si reset. Telefonul este luat pe abonament daca are cv. Si cand ascult muzica pe net (pe telefon) nu se misca dimpul ramane 0.00.
Nu stiu ce are crying
Dau FUNDA celui care ma ajuta!

2 răspunsuri:
| FCSB24 a răspuns:

Melodia nu este cea originala....Este inregistrata si este prea scurta.Bafta!

| OareMeritaSaTraiesti explică:

Am descarcat melodiile de pe YouTube intregi si imi da si o eroare ''Eroare de expirare...si nici pe net pe YouTube nu imi perge timpul cat am ascultat din melodie.
Alta parere! Va rog