| LostInSoul a întrebat:

Sall all! Joc metin2fun si am vazut ca multi i-si deschid magazin cu armura pe ei...cum fac asta? funda:*

Răspuns Câştigător
| Oran2000 a răspuns:

Iti spun eu, in timp ce scrii numele dar inainte sa dai OK pui armura pe tine.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te pregatesti sa dai okay sa iti cumpere astia obiectul pui repede armura pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal am si eu o intrebare pe metin2fun cum fac sa eau si eu armurii spuneau unu ca trebuie sa platestii pe net

| catalin_6055 a răspuns:

Sall imi dai si mie metin2fun prin mess uite aidiul meu s.cata2010