| MihaicaDan a întrebat:

Sall all! La FIFA2011 cum fac jonglerii? Dar sa o dau pe spate? First touch? Braziliana? Care imi raspunde la toate are FUNDA. Care raspunde doar la una are VOT. Daca sunteti singurul care raspunde chiar de raspundeti doar la una FUNDA+VOT
P. S. pe tastatura

1 răspuns:
Apache
| Apache a răspuns:

La tastatura faci apasand shift +nr pad (adica 1, 2, 3.etc din dreapta )
. first touch cred ca e atunci cand primesti mingea si apesi 8!
si braziliana,shift mergi inainte, 2, 8,8!
oricum nu se merita sa joci pe pc! :. sunt prea grele comenzile! tocmai de asta mi-am luat jocul pe ps3!