| KatherinePierce1864 a întrebat:

Sall, am 12 ani și as vrea sa știu cum pot face sa am un subrat perfect. Am văzut la TV, la reclamele alea pentru atiperspierante, ca fetele alea chiar au un subrat perfect. Si eu vreau! Dar de fiecare data când ma fac cu lama pielea îmi rămâne ca de găina, iar dacă ma fac cu epilatorul ma urc pe pereți de durere. Îmi puteți da răspuns concret? Mulțumesc big grin

Răspuns Câştigător
| NarcyNarcisa a răspuns:

Pai poti sa incerci mai multe(multe prietene d-ale mele suporta durerea epilatorului). Cele de la tv folosesc lame speciale(venus). Dar incearca si cu crema depilatoare sau cu ceara.

3 răspunsuri:
| Anonima307 a răspuns:

Crema nu e buna, o sa iti ramana pielea la fel ca si cand te-ai face cu lama. Du-te la ceara, meritawinking

| IrxnIroxyI a răspuns:

Incearca si crema de epilat big grin

| @ll3xXx@NdR@ :x a răspuns:

Si cu crema o sa te doara. da incearca...