| anonim_4396 a întrebat:

Sall, am 15 ani si am 60 de kg, cum as putea scapa macar de 8 kg?

4 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Maninca fara dulciuri inlocuieste dulciurile cu fructe maninca f putina paine nu tu chipsuri doar cartofi fierti.Si mai ales sa urci pe scari daca esti in loc cel putin de 4 ori pina la etajul 4 zilnic.Sau fugi macar 2ooo m zilnic.

| punk26 a răspuns:

Fitness ^^! sau exercitii.

| ionutz_1767 a răspuns:

Pfff nu o sa scapi asa usor dar incearca sa mananci mai putin si dupa ora 19:00 sa nu mai bagi nimic in gura doar apa sa bei,
Sa bei apa dimineata si seara... dimineata pe stomacu gol si la pranz cu 30 de min inainte sa mananci,
Incearca sa faci ceva sport sa alergi sa faci flatari, abdomene...
Bafta!

| seneorita a răspuns:

Da eu fac sport si fug foarte mul.practic baschetu de 6 ani