| brunetteee a întrebat:

Sall. Am auzit de la niste pers. ca daca tragi fumul acela de la betisoare din astea parfumate te droghezi. Mie una mi se pare total aiurea faza cu drogurile. Dar m-a facut curioasa. Chiar merge sa te droghezi cu fumu de la betisoarele alea straight face?

4 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Mai bine trage mina de creion pisata laughing

| Nişka a răspuns:

Nu stiu nu am incercatoh go on insa iti inchipui si u ca acele betisoare sun nocive. Si mi se pare absurd sa tragi fumul acela de betisoare.Totusi sa nu uitam pentru ce ar trebui ele flosite, asta daca nu ii gasim si o a doua intrebuintarelaughing

| aiam a răspuns:

Am crezut ca numai blondele sunt proaste da brunetele tot sunt proaste. ha ha ha

| anonim_2270 a răspuns:

Nu stiu:S chiar nu am incercat laughing sh chiar nu vreau :*