| Elena_4068 a întrebat:

Sall am cate-va intrebari va rog raspundeti-mi cat mai repede. 1.Cine imi face un id, puteti sa imi lasati pe privat detalile. 2. Ce stitii despre vampiri, raspundeti cu cat stiti despre ei. 3.Credeti ca exista vampiri, la fel ca la 2. 4. Dau funda pentru cel putin 2 intrebari puteti lasa raspunsuri pe privat.

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Pai la 1 iti fac eu un id daca vrei la 2 si 3 nu cred in asa ceva, e o mare prostie!

2 răspunsuri:
| Elena_4068 explică:

Orcine poate nu ma deranjeaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 iti pot face eu id.la 2 daca vrei sa stii mai multa despre vampiri cauta pe net, simplu,. si 3 cred si nu cred ca xista, acum depinde de fiecare.