| ionut_5657 a întrebat:

Sall am gasit un comentariu la un videoclip muzical de al meu si nu stiu ce limba este sau macar daca ma puteti ajuta in acest sens, sau macar sa-mi puteti traduce careva ca de 3 luni nu stiu ce inseamnasad am cautat in google translate si nu imi gasestecrying aceasta este fraza:"sheni dedasheveci sheicvale saxeli rais folen ginda
plagiatoro" Dau fundahappy

10 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Ultimul cuvant, spune tot laughing

| panther2007 a răspuns:

Pai in respectivul comentariu sunt mai multe limbii, sarba, italiana, finlandeza.Cred ca a fost un comentariu dat la misto

| sEnNzZZzaTyEEE a răspuns (pentru panther2007):

Credlaughing!

| panther2007 a răspuns (pentru sEnNzZZzaTyEEE):

Pai sa vedem un cuant e in sarba, unu in italiana poate respectivul e martianlaughing

| sEnNzZZzaTyEEE a răspuns (pentru panther2007):

Poate:devil)! Cine stie laughing!

| Yandel a răspuns:

Salut,
Am dat un search pe google dupa fraza care ai zis-o si am dat de http://www.youtube.com/channel/UCz70UeMfxwRhAoNKuN0RXqg/feed (cel mai probabil el ti-a comentat clipul) si se pare ca e din Georgia. Nu am reusit totusi sa gasesc o traducere. Succes.

| VivianneMnt a răspuns:

Nu am reusit sa aflu ce limba e, dar de ce nu il rogi sa-ti traduca in engleza or sth?

| ionut_5657 explică:

CAre vrea id-ul meu de mes este: ionutalexa19

| sEnNzZZzaTyEEE a răspuns:

Buna! Nici eu nu am reusit sa aflu ce limba e! Cred ca este scrisa gresit pentru ca imi seamana a italiana dar cum am mai spus e scrisa gresit.Pe orice site de translate spune ca e eroare.

| SmallworldsGamer16 a răspuns:

Cred ca e un fel de germana scrisa aiurea nu stiu sigur! big grin oricum spor la cautat