| CreatzaBắ a întrebat:

Sall,
Am messenger 10, si am instalat un program care iti apare muzicaa la status, si vreau sa il dezinstalez dar numai stiu cum ii zice la programcryingcryingse poate sa il dezinstalez cumva?

6 răspunsuri:
| Bianca18 a răspuns:

Datoo are dreptate. Dezinstaleaza messengerul, apoi instaleaza-l din nou.

| M3ntosana a răspuns:

Da poti sa il dezinstalezi.happy Control Panel si te duci pe la sf. si vezi ca scrie Yahoo Music Jukebox(in fata la simbol are niste casti) dai remove si gata happy

| Antonia90 a răspuns:

Buna! happy
Intri in Winamp->Optioni->Configurare.->Generale-> si dai click pe ultima care iti apare ceva cu Yahoo... (nu mai stiu exact cum se numeste) deci dai click pe ea si apoi dai Dezinstalare.Se dezinstaleaza si gata!
O zi buna! happy

| Antonia90 a răspuns:

Optiuni* scuze blushing

| datoo a răspuns:

Servus!
Si eu am avut programul acela si am fost exact in situatia ta.
Am reusit sa scap de el abia dupa ce am dezinstalat messenger-ul cu totul si am sters tot ce apartinea de el.
Apoi l-am instalat din nou si imi merge foarte bine nemaiavand nici-o problema.happy
Sper ca ti-am fost de ajutor!
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate