| LoL1234567890 a întrebat:

Sall, am o problema am inceput scoala ca de obicei si nu stiu cum sa ma imbrac vreau ceva care sa atraga privirile nu stiu ceva sexy habar n-am pentru ca s-a dovedit a fi in scoala cu mine un baiat de care imi place ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Annemary21 a răspuns:

Baietilor le place simplitatea, nu trebuie sa fii "sexy" ca sa il atragi si mai ales la scoala.Fii cat mai simpla imbraca`te cum te simti bine. Ex: o pereche d blugi conici mulati pot fi si simpli si sexy in acelasi timp dca stii sa ii asortezi cu o pereche de tenesi mici stil pantofior.o curea mica subtire si o bluzitsa sau tricou p care sa-l bagi in blugi. Iti spun ca este un exemplu bun si fii asa cum esti tu iar daca e baiat destept te va observa! pwpik

4 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

Hm...blugi(albastrii, negrii)+o bluzita alba+o vestuta

| BgDc a răspuns:

Nu trebuie sa fii neaparat sexy pentru un baiat sa te placa. Imbraca-te in asa fel incat sa fii diferita de celelalte, sa te poata remarca. Oricum, scoala nu e un loc prea potrivit pentru a te imbraca 'sexy'. Bafta!

| Papucinii a răspuns:

Un maieu scurt sub buric.o fusta mini cat sa iti acopere fundul...niste pantofi cu toc cui de 20 cm(daca exista asa ceva) si ciorapi negri. Ca machiaj iti recomand un fard albastru strident si stralucitor, un ruj rosu si o tona de fond de ten. laughing

Sau. daca vrei ceva mai simplu...

Cu hainele in care te simti bine...E scoala! Cum sa te imbraci sexi, acolo mergi sa inveti nu sa faci alte chesti, daca chiar e de sexi iesi la un suc cu el si imbraca-te sexi. Niste blugi care stau bine pe tine, un tricou, maieu sau bluzita draguta si niste papuci care iti plac si care iti stau bine.

| Coopila15 a răspuns:

Dar de ce vrei sa iesi in centrul atentiei? Daca te va placea te va placea cum esti tu nu cum te imbraci...fi tu insati! Bafta!happy