| ELAndrei a întrebat:

Sall.am o problema cu jocul half-life2 episode 2.Intru in el, i mi apare imaginea cu capul acela si valve, iar apoi imaginea in care apare Loading.Se incarca cateva secunde iar apoi i mi iese din joc cu un sunet de eroare. dar nu mi apare nici o eroare asta e chestia. Ce are? Stie careva?

1 răspuns:
| Kevin94 a răspuns:

Am avut si eu exact aceeasi problema. Mai mult ca sigur l-ai luat dintr-un pack si nu l-ai instalat asa cum trebuie. Incearca sa gasesti alta sursa si fii atent la toti pasii pe care ti-i da cel care a uploadat jocul pe internet.

@ Half Life 2 Episode 2 nu cere foarte mult. Mie cu 2 GB RAM mi-a mers perfect cu grafica la maxim si la rezolutia 1280 x 1024 happy.