| YeoWoon a întrebat:

Sall
Am o problema, ieri voiam sa ascult muzica la sistemul meu audio (doua boxe de 3000w una cu statie incorporata conectate la pc printr-un subufar ) toate bune... dar cand ma uit la cealalnta boxa (nu cea care are statia) NU MERGEA, le-am oprit apoi am reconectat firele, degeaba. Mentionez ca doar cu 5-6 ore inainte ambele boxe mergeau perfect. Cand am pornit-o nu s-a auzit niciun sunet, niciun "indiciu" ca s-ar fi ars.
Am deschis boxa si tot e ca si nou arata perfect... totul bine dar nu merge...
Va rog foarte mult sa ma ajutati. De ce nu mai merge? Ce pot sa fac?

1 răspuns:
| BoyAnime a răspuns:

Wtf