| horizon a întrebat:

Sall....am si eu o intrebare...acum 2 zile trebuia sa imi expire abonamentul de internet +telefon fix la romtelecom si fratele meu o reinoit abonamentul fara sa intrebe pe cineva sau sa mai dea cineva vreo semnatura! intrebarea mea este daca pot sa anulez contractul asta, sa scap de el! plz

Răspuns Câştigător
| Bluebutterfly80 a răspuns:

Daca abonamentul este pe numele lui nu ai ce face! dar daca nu este el titularul poti contesta prelungirea sunand la romtelecom si discutand cu cei de acolo!

| horizon explică (pentru Bluebutterfly80):

Nu este pe numele lui pentru ca el are 10 ani!

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru horizon):

Atunci nu este valabila prelungirea facuta de el! pentru prelungire trebuie ca cei de la romtelecom sa vorbeasca cu titularul abonamentului! happy