| anonim_4396 a întrebat:

SALL... am si eu o intrebare? cum poti scrie un mesaj cu numar privat in reteaua vodafone... mai exact vreau sa scriu unei persoane care imi stie numarul de telefon si vreau sa ii apara cu numar ascuns.( vreau sa ii fac o micuta farsa) imi spuneti? mersi mult!

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Intra aici si nu ii va aparea nici un numar sunt 3 mesaje gratuite pe care le poti da prima oara iar dupa daca vrei sa mai dai fa-ti cont e simplu http://www.moove.ro/ sper sa te ajute pooop:*:*

3 răspunsuri:
| AdeLina a răspuns:

Nu se poate... Cel putin asa stiu... Am vrut si eu si am intrebat la vodafone si mi-a zis ca nu se poate...tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing Din pacate nu e disponibil asa ceva pentru clienti.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna, nu poti face acest lucru si fi atenta ca mesajele scrise chiar si ca farsa sunt considerate probe daca se ajunge la o problema legala, dar in mod sigur mesaje cu identitate ascunsa din reteaua vf nu poti da./////dar la orange se poate dc tot vrei sa faci farsa